Газові настільні плити під газовий балон, Портативна туристична газова плита, Пальник газовий виносний EQ-49
460 ₴
230 ₴
- В наявності
- Код: o2tos7795j
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
⚡ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🔧 Газові настільні плити під газовий балон, Портативна туристична газова плита, Пальник газовий виносний EQ-49
⚡ Газова плитка — це дуже цікава знахідка для тих людей, які люблять активний відпочинок, ходити в походи, на полювання та риболовлю. Вона важить лише 416 г, що робить її найлегшою плиткою серед собі подібних. Скромні габарити та вага, а також наявність у комплекті постачання зручного чохла відіграють дуже важливу роль, — адже при тривалих піших переходах будь-яка додаткова вага стає серйозною на заваді. Плитка в першу чергу використовується для кип’ятіння води та приготування їжі. Тому температури горіння, яку може видати прилад, вистачає цілком.
⚡ Газова туристична плита – це дуже компактний пристрій, який без жодних проблем поміститься у вашому рюкзаку. На відміну від багатьох примусів, пальник не просто компактний. Вона ще використовує джерело газу в невеликому флаконі, який не більший за балон від монтажної піни. Такий аксесуар без проблем можна взяти із собою навіть на невеликі виходи, пікніки.
⚡ Особливістю конфорки є можливість запитуватись як від малого балона, там і від великих багатолітрових ємностей. При цьому пальник має дуже компактні розміри. Для того, щоб зменшити габарити, виносні «лапи» для утримання каструлі чи сковороди можна скласти квадратом. Виріб має автономний запалювання, хоча для нього може використовуватися і звичайний сірник або запальничка. Знизу є ніжки для зручного встановлення на ґрунті. У комплекті йде тканинний чохол із затяжкою на шнурку.
⚡ Характеристики:
- ➕ Габаритні розміри: 112 x 112 x 95 мм.
- ➕ Потужність: 2200 Вт.
- ➕ Вага: 0,416 кг.
- ➕ Розмір у чохлі: 130 x 110 x 80 мм.
- ➕ Витрата газу: 100 г/година, 1 балона вистачає не більше ніж на 2 години.
- ➕ П’єзопідпал
⚡ Комплектація:
- ➕ коробка
- ➕ чохол для транспортування
- ➕ печка


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.416 кг |
| Час безперервної роботи | 2 годин |
| Номінальна потужність | 2200 Вт |
| Виробник | Без бренду |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Витратуа газового палива | 100 г/год |
| Стан | Новий |
| Тип обладнання | Плита |
| Типи палива | Газ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 112 мм |
| Ширина | 112 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Газовий пальник кемпінговий, Портативний пальник для походів, Туристична газова плита для риболовлі EQ-49 |
- Ціна: 230 ₴
