Машинка для стрижки з додатковими насадками VGR V-085, Професійна електрична машинка для стрижки UF-90
613 ₴
- Немає в наявності
- Код: 9511pl1l
Машинка для стрижки з додатковими насадками VGR V-085, Професійна електрична машинка для стрижки UF-90Немає в наявності
613 ₴
+380 (50) 101-53-52
менеджер ІринаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🎯 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🛡️ Машинка для стрижки з додатковими насадками VGR V-085, Професійна електрична машинка для стрижки UF-90
🎯 Акумуляторна машинка для стрижки волосся VGR V-085
🎯 Машинка для стрижки волосся VGR-085 є незамінним інструментом у роботі майстрів моделювання стрижок. Вона призначена для професійного використання в перукарнях, салонах краси, барбершопах та дозволена до застосування в домашніх умовах. Машинка для стрижки волосся VGR-085 відрізняється міцним корпусом, стійким до дії вібрації, низьким рівнем шуму, стильним дизайном, плавним ходом гострих лез, зручністю та тривалим терміном експлуатації.
🎯 Характеристики:
- ☑️ Модель: V-085
- ☑️ Напруга: 110-240 В
- ☑️ Матеріал: лезо з нержавіючої сталі
🎯 Особливості:
- ☑️ Низький рівень шуму та висока потужність
- ☑️ T-подібна ріжуча головка з гострим кутом зі сплаву, безпечна та швидка обрізка
- ☑️ Підходить для салонів та особистої стрижки
- ☑️ Змінна гребінець для позиціонування, довжина контролю
🎯 Комплектація:
- ☑️ Упаковка-коробка
- ☑️ Чистка, що чистить – 1 шт.
- ☑️ Машинка для Стрижки Волос
- ☑️ Насадки – 1, 2, 3 мм.
- ☑️ Кабель USB-1 шт.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | VGR |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час автономної роботи, хв | 300 |
| Час заряджання акумулятора, хв | 150 |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Кількість насадок у комплекті | 3 |
| Кількість параметрів довжини стриження | 4 |
| Максимальна довжина стриження | 3 мм |
| Мінімальна довжина стриження | 1 мм |
| Насадки | 1; 2; 3 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Стать | Жіночі; Чоловічі |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Товар | Професійна машинка для стриження волосся з насадками VGR, Тример для скронь, Тример бездротовий UF-90 |
| Колір | Золотистий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 613 ₴
