Рюкзак міський з якісної тканини чоловічий - жіночий /для ноутбуків/ для дівчат, для хлопців HG-29
573 ₴
- Немає в наявності
- Код: xt593t77m1
Рюкзак міський з якісної тканини чоловічий - жіночий /для ноутбуків/ для дівчат, для хлопців HG-29Немає в наявності
573 ₴
+380 (50) 101-53-52
менеджер ІринаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
👉 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🚀 Рюкзак міський з якісної тканини чоловічий - жіночий /для ноутбуків/ для дівчат, для хлопців HG-29
👉 Рюкзак чоловічий чоловічий – жіночий / шкіряний / для ноутбука / для дівчат, для хлопців
👉 Характеристики міського рюкзака:
- ⭐ всередині кишеня для ноутбука до 15 дюймів;
- ⭐ обсяг 18 літрів;
- ⭐ містить чудово форму;
- ⭐ матеріал – якісна тканина;
- ⭐ фурнітура від перевірених виробників;
- ⭐ задня стінка та дно ущільнені.
- ⭐ два замочки на основному відділенні
- ⭐ унісекс – для чоловіків та дівчат,
- ⭐ дві бічні кишені;
- ⭐ розміри: висота 42х33х10 см;
- ⭐ спинка та дно з вентильованих 3D сітки


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 10 см |
| Кишені | Бічні, Фронтальний |
| Матеріал | Тканина |
| Об`єм | 18 л |
| Стать | Унісекс |
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Тип | Спортивний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 33 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Рюкзак міський із якісної тканини чоловічий — жіночий/для ноутбука/для дівчат, для хлопців HG-29 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 573 ₴
