-50%
Легка сумка-месенджер, Практична чоловіча сумка слінг, Сумка ділова для документів VP-61
1 264 ₴
632 ₴
- В наявності
- Код: v2h9963
Легка сумка-месенджер, Практична чоловіча сумка слінг, Сумка ділова для документів VP-61В наявності
1 264 ₴632 ₴
+380 (50) 101-53-52
менеджер ІринаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🎯 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

💥 Легка сумка-месенджер, Практична чоловіча сумка слінг, Сумка ділова для документів VP-61
💥 Чоловіча шкіряна сумка-месенджер з натуральної шкіри флотар.
🎯 Стильна та компактна сумка-месенджер, виготовлена з натуральної італійської шкіри флотар, стане надійним супутником у щоденному житті. Завдяки якісній металевій фурнітурі та регульованій міцній стропі, аксесуар поєднує в собі довговічність і комфорт.
💥 Характеристики:
- ✅ Ремінь: текстильна стропа, що регулюється по довжині
- ✅ Матеріал: натуральна італійська шкіра флотар
- ✅ Фурнітура: міцна металева
- ✅ Розмір: 20 × 15 × 6 см
💥 Кількість кишень:
- ✅ Загалом – 6 функціональних відділень
- ✅ 3 внутрішні (1 на блискавці та 2 відкритого типу)
- ✅ 3 зовнішні (зручні для швидкого доступу)
💥 Переваги:
- ✅ Практичний аксесуар для телефону, документів, ключів та дрібних речей
- ✅ Добре тримає форму навіть при щоденному використанні
- ✅ Поєднання преміальної шкіри та якісної фурнітури
- ✅ Компактна, але дуже містка модель
- ✅ Ідеально підійде як гарний подарунок або як стильне доповнення до вашого образу


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Виробник | Без бренду |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип застежки | Замок |
| Товар | Повсякденна сумка-месенджер, Сумка шкіряна чоловіча крос боді, Чоловіча сумка-барсетка для чоловіка VP-61 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 632 ₴
