Плитка електрична переносна, Електрична кухонна плита з двома дисками, Плита настільна емальована GC-26
667 ₴
- Немає в наявності
- Код: dwjt28223m
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🎯 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔥 Плитка електрична переносна, Електрична кухонна плита з двома дисками, Плита настільна емальована GC-26
🎯 Не у кожного є можливість та необхідність встановлення повноцінної плити. Для економії місця, електроенергії та бюджету можна придбати невелику плиту без духовки. Така плита стане чудовим рішенням для літнього дачного будинку. За допомогою такого компактного кухонного приладу, як Domotec MS-5822, ви зможете легко приготувати собі їжу на поточний день. Плиту Domotec MS-5822 можна легко транспортувати в будь-яке відповідне місце, адже її працездатність залежить виключно від наявності мережі електроживлення. Плита має одну конфорку, зі спіральним нагрівальним елементом. Регулювати працездатність плити можна за допомогою механічного перемикача.
Емалеве біле покриття плити Domotec MS-5822 додає їй привабливості в очах тих користувачів, які віддають перевагу класичному оформленню побутових приладів.
🎯 Характеристики:
- 🔸 Регульований термостат на кожну конфорку;
- 🔸 Надійне покриття, зручне для чищення;
- 🔸 Покриття робочої поверхні: емаль;
- 🔸 Світлова індикація роботи;
- 🔸 Управління: механічне;
- 🔸 Кількість режимів: 5;
- 🔸 Потужність конфорки: 1000 Вт*2 шт;
- 🔸 Діаметр нагрівальної платформи: 155 мм;
- 🔸 Харчування: 220V;
- 🔸 Прогумовані ніжки;
🎯 Комплектація:
- 🔸 Інструкція;
- 🔸 Упаковка.
- 🔸 Електропліта Domotec MS-5822;


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Виробник | Domotec |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Електрична плита з високою потужністю Domotec MS-5822 2000 Вт, Настільні плити для дому GC-26 |
- Ціна: 667 ₴
