Штатив-стійка трипод TRIPOD 3388 + пульт, Розкладний штатив для фото зйомки, Штатив для веб камери JG-83
1 162 ₴
581 ₴
- В наявності
- Код: 94wcin526
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🎯 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


💥 Штатив-стійка трипод TRIPOD 3388 + пульт, Розкладний штатив для фото зйомки, Штатив для веб камери JG-83
🎯 Yunfeng tripod 3388 – це професійний штатив для телефону, який забезпечений усім необхідним для потреб сучасного блогера. Цей штатив має невеликі габарити та дуже зручний. У складеному стані всього 52 см. Максимальна висота 137 см. При цьому висота штатива регульована і Ви можете виставити на будь-якій потрібній для Вас висоті починаючи від 52 см до 137 см. Завдяки своїм широким ніжкам штатив дуже стійкий.
🎯 У комплекті з цим штативом йде надійне та якісне кріплення для телефону. Особливістю даного кріплення є його понад надійність, оскільки телефон в даному кріпленні затягується затяжним гвинтом і ні за яких обставин, телефон не випаде з даного кріплення. , але й у вертикальному, що не кожен штатив для телефону може зробити.
🎯 Цей штатив комплектується бездротовим Bluetooth пультом. Завдяки Bluetooth пульту Ви можете керувати камерою телефону на відстані до 10 метрів! Це допомагає Вам у потрібний момент увімкнути та вимкнути камеру або зробити фотографію. Також штатив оснащений стандартним гвинтом ¼ дюйма, на який легко можна кріпити, відповідною гайкою: фотоапарати, камери, екшн-камери, різного роду кріплення або перехідники.
🎯 Невід’ємним плюсом даного штатива є наявність зручного транспортувального чохла!
🎯 Характеристики:
- ⭐ Максимальна висота: 137см
- ⭐ Довжина у складеному вигляді: 52 см
- ⭐ Кут повороту по вертикалі: 90 градусів
- ⭐ Макс. діаметр трубки: 16.8 мм
- ⭐ Мінімальна висота: 52 см
- ⭐ Кількість секцій: 3
- ⭐ Пульт: Є
- ⭐ Максимальне навантаження на штатив: 3000 г
- ⭐ Вага: 600 г
- ⭐ Тип: Штатив для телефону, фотокамери, відеокамери
- ⭐ Кут повороту по горизонталі: 360 градусів
🎯 Комплектація:
- ⭐ Чохол
- ⭐ Штатив
- ⭐ Кріплення для телефону
- ⭐ Bluetooth пульт


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.6 кг |
| Довжина у складеному стані | 360 мм |
| Кількість секцій | 4 |
| Максимальна висота штатива | 1370 мм |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Особливості | Вбудований рівень |
| Виробник | UKC |
| Стан | Новий |
| Тип головки | 3D |
| Колір | Чорний |
| Тип | Головка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Штатив, тримач для мобільного телефона, чохол, паковання |
| Максимальна висота знімання | 137 см |
| Мінімальна висота знімання | 52 см |
| Технічний стан | справне |
| Товар | Штатив для монокуляра TRIPOD 3388 + пульт, Штатив для фотоапарата предметного знімання JG-83 |
- Ціна: 581 ₴
