Бритва тример для бороди GEMEI, професійна, Професійна машинка для стрижки голови VG-98
476 ₴
- Немає в наявності
- Код: u87p7u1i3
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💎 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


💥 Бритва тример для бороди GEMEI, професійна, Професійна машинка для стрижки голови VG-98
💎 Напевно, багато хто користується машинками для стрижки. Це чудово заощаджує час та гроші – нікуди не треба ходити, перукар вдома.
💎 Машинка для стрижки Gemei PRO GM-813 — інструмент професійного перукаря і чудовий помічник у разі, коли потрібно швидко і не виходячи з дому упорядкувати зачіску.
💎 Звичайно ж, перукарська майстерність була, є і буде саме мистецтвом перетворення людей за допомогою маніпуляцій з їхнім волоссям, однак у наш стрімкий вік на зайвий візит до салону краси часом просто не вистачає часу. Якщо ваша зачіска не дуже складна, освіжити та підрівняти її допоможе машинка для стрижки волосся. Для її використання не обов’язково мати професійні навички перукаря – швидко підстригти себе або своїх близьких з такою машинкою не складе труднощів.
Ця функціональна машинка буде корисна як перукарю-професіоналу, так і тим, хто воліє стригтися вдома, не звертаючись до салонів.
💎 Характеристики:
- • Вага: 400 г
- • Живлення: від мережі AC 220-240V 50/60Hz
- • Тип: дротовий
- • Регулювання довжини: 4 положення
- • 4 знімні насадки для регулювання довжини стрижки від 1,2 мм (без насадки)
- • Довжина стрижки з насадками: 3, 6, 9 та 12 мм
- • Захисна кришка для леза
- • Леза з високоякісної нержавіючої сталі
- • Розмір: 187 х 37 х 50 мм
- • Ергономічна форма корпусу, адаптована до форми руки
💎 Комплектація:
- • Машинка для стрижки
- • 4 знімні насадки
- • Ножиці
- • Коробка
- • Інструкція
- • Масло для змащування
- • Щітка для чищення
- • гребінець


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Gemei |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина стриження | 12 мм |
| Материал лезвий | Неіржавка сталь |
| Мінімальна довжина стриження | 3 мм |
| Тип прибора | Набір для стриження |
| Товар | Чоловічий набір для стриження волосся акумуляторний GEMEI, Тример для вусів, Професійна електробритва VG-98 |
- Ціна: 476 ₴
