Тример для стрижки волосся потужний, Електрична акумуляторна машинка для стрижки Тример скронь SV-75
1 028 ₴
514 ₴
- В наявності
- Код: 3mp295s1sd
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🛠️ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇
🔧 Тример для стрижки волосся потужний, Електрична акумуляторна машинка для стрижки Тример скронь SV-75
🛠️ Працювати з машинкою для стрижки волосся Gemei GM 811 дуже просто та зручно. Завдяки чотирьом насадкам, що знімаються, за допомогою такого приладу можна обстригти волосся до необхідної довжини (3, 6, 9, 12 мм). Леза виготовлені з міцної нержавіючої сталі, при цьому вони не будуть затуплятися протягом тривалого періоду. За допомогою спеціальної щітки можна очистити леза від забруднень. Для роботи пристрою достатньо підключити до побутової електричної мережі. Відмінна риса моделі полягає у практично повній відсутності різних шумів. Таким чином, працювати з пристроєм буде максимально комфортно.
🛠️ Професійна машинка для стрижки волосся Gemei GM 811 – це ідеальне поєднання якості, довговічності та доступної ціни. З її допомогою ви зможете досягти ідеальної зачіски в домашніх умовах.
🛠️ Характеристики:
- ➕ Установки довжини стрижки: 3; 6; 9; 12 мм;
- ➕ Матеріал лез: нержавіюча сталь;
- ➕ Тип управління: повзункове;
- ➕ Харчування: мережа;
- ➕ Виробник: Gemei;
- ➕ Потужність: 9 Вт;
- ➕ Модель: GM 811;
- ➕ Насадки: насадка-гребінь (4 шт.);
- ➕ Тип встановлення довжини: знімні насадки;
- ➕ Максимальне значення довжини волосся: 12 мм;
- ➕ Ширина ножа: 4,5 мм;
- ➕ Тип двигуна: вібраційний;
- ➕ Тип: машинка для стрижки;
- ➕ Колір: чорний;
- ➕ Особливості: низький рівень шуму.
🛠️ Комплектація:
- ➕ Машинка для стрижки GM 811;
- ➕ Ножиці.
- ➕ Щітка для чищення;
- ➕ 4 насадки;
- ➕ гребінець;

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Виробник | Gemei |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Товар | Багатофункціональний тример для стриження волосся й бороди GEMEI GM-811, Стильна машинка для стриження SV-75 |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 514 ₴
