
Вітродуйка кімнатна, Тепловентилятори обігрівачі електричні 2кВ, Дуйка обігрівач мініатюрний WA-88
495 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3md2618l
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
✨ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔧 Вітродуйка кімнатна, Тепловентилятори обігрівачі електричні 2кВ, Дуйка обігрівач мініатюрний WA-88
✨ Тепловентилятор дуйка Domotec MS 5901 відрізняється високою швидкістю обігріву приміщення. Буквально 10 хвилин – і ви насолоджуєтеся теплом та комфортом; Потужність приладу складає 2000 Вт, тому можна обігріти велике приміщення до 20 квадратних метрів.
✨ Відображається індикатор роботи, який підкаже про підключення до мережі. Три режими швидкості дозволяють обігріти кімнату настільки швидко, наскільки це потрібно. Поворотні механічні перемикачі також допоможуть вибрати режим роботи: обігрів або вентиляція. Спіральний тип нагріву має більшу температуру та швидкість обігріву, ніж аналогічні моделі.
✨ Завдяки компактним розмірам вентилятора та зручною ручкою для перенесення можна помістити прилад як на підлозі, так і на предметах меблів.
✨ Характеристики:
- 🔸 Корпус виготовлений із теплостійкого пластику;
- 🔸 Частота: 50 Гц;
- 🔸 Захист від перегріву;
- 🔸 Наявність регульованого термостата;
- 🔸 Напруга: 220 В;
- 🔸 Світлова індикація роботи;
- 🔸 Потужність: 2000 Вт (2,0 кВт);
- 🔸 Сучасний дизайн.
- 🔸 3 режими роботи: просто вентилятор (без нагріву), обігрів потужністю 1000 Вт і 2000 Вт;
- 🔸 Висока продуктивність тепла;
- 🔸 Рекомендована площа обігріву: 22 кв.м.;
- 🔸 Спіральний нагрівальний елемент;
- 🔸 Сила струму: 9 А;
✨ Комплектація:
- 🔸 Дуйка.


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Виробник | Domotec |
| Рекомендована площа приміщення | 22 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | Відкритий спіральний нагрівач |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.82 г |
| Товар | Підлоговий тепловентилятор для дому та офісу Domotec, Якісний підлоговий нагрівач для дому WA-88 |
- Ціна: 495 ₴
