-68%

Костюм жіночий в рубчик, рожевий,
1 759 ₴
571 ₴
- В наявності
- Код: 244R14302
+380 (50) 101-53-52
менеджер ІринаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | S-M |
| Довжина виробу (верх) | 33 см |
| Довжина виробу (низ) | 97 см |
| Довжина рукава (см) | 53 см |
| Напівобхват стегон | 35 см |
| Напівобхват грудей | 35 см |
| Напівобхват пояса | 26 см |
| Ширина плечей | 33 см |
| Довжина по внутрішньому шву | 65 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ager |
| Країна виробник | Україна |
| Склад | 70% поліестер, 25% бавовна, 5% еластан |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група кольору | Рожевий |
| Декорування | Однотонні |
| Довжина рукава | З довгими рукавами |
| Застежка | на гумці; на блискавці (впереду) |
| Особливості крою | Приталений |
| Особливості тканини | Тягнеться |
| Стать | Жіночий |
| Розмір | S-M |
| Розмірна група | Норма |
| Сезон | Весняно-осінній |
| Подія | Повсякденні |
| Стиль | Повсякденний (casual) |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Ціновий сегмент | Regular |
Інформація для замовлення
- Ціна: 571 ₴





