-68%

Лосіни демісезонні одношовні, чорний, F-
679 ₴
218 ₴
- В наявності
- Код: 139RF211-5
+380 (50) 101-53-52
менеджер ІринаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | M-XL |
| Довжина виробу | 85 см |
| Напівобхват стегон | 38 см |
| Напівобхват пояса | 32 см |
| Довжина по внутрішньому шву | 60 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ager |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу: | Лосини |
| Склад | 85% хлопок, 15 лайкра |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група кольору | Чорний |
| Декорування | Однотонні |
| Застежка | На гумці |
| ктику до замірів | Тканина тягнеться. Заміри зроблені в нерозтягнутому вигляді.; Заміри зроблені в нерозтягнутому вигляді |
| Особливості крою | Приталений |
| Особливості тканини | Тягнеться |
| Стать | Жіночий |
| Посадка | Висока |
| Розмір | M-XL |
| Розмірна група | Напівбатал; Норма |
| Сезон | Демісезонний; Весняно-осінній |
| Стиль | Повсякденний (casual) |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ціновий сегмент | Regular |
Інформація для замовлення
- Ціна: 218 ₴





