-68%

Майка жіноча, гірчичний,
329 ₴
104 ₴
- В наявності
- Код: 186R301
+380 (50) 101-53-52
менеджер ІринаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | S-M |
| Довжина виробу | 52 см |
| Напівобхват грудей | 37 см |
| Ширина плечей | 34 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ager |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид виробу | Майка |
| Склад | 60% бавовна, 38% поліестер, 2% лайкра |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Колір | Гірчичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вырез | V-подібний |
| Група кольору | Жовтий |
| Декорування | Однотонні |
| Особливості крою | Прямий |
| Особливості тканини | Тягнеться |
| Стать | Жіночий |
| Розмір | S-M |
| Розмірна група | Норма |
| Сезон | Летний |
| Стиль | Повсякденний (casual) |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Ціновий сегмент | Regular |
Інформація для замовлення
- Ціна: 104 ₴




